گردو عمده

فروشگاه پوست‌کاغذی به صورت مستقیم گردو را از کشاوز به دست شما می‌رساند. ما خودمان از باغداران ساکن تویسرکان هستیم و گردوهای ایرانی باکیفیت را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت به دست شما می‌رسانیم.

قیمت گردو و مغز گردو عمده

نام محصولقیمت
گردو با پوست درجه یک عمدهتماس بگیرید
گردو با پوست معمولی عمدهتماس بگیرید
مغز گردو خورشتی عمده تماس بگیرید
مغز گردو سفید عمده تماس بگیرید

خرید و فروش مغز گردو بصورت عمده

گردو یکی از پرطرفدارترین خشکبار در جهان است که خواص بسیار زیادی برای بدن دارد. ایران از باکیفیت‌ترین تولیدکنندگان گردو در منطقه است که گردوهای درجه یک و خوشمزه‌ای را سالانه وارد بازار داخل و خارج کشور می‌کند. تویسرکان در راس معروف‌ترین تولیدکننده گردو و پس از آن همدان، فارس و بافت کرمان از بهترین‌ها هستند. از آنجایی که مصرف گردو در ایران بسیار زیاد است معمولا خرید عمده آن، هم توسط فروشندگان و هم مصرف‌کنندگان انجام می‌شود. از طرفی؛ برای رفع نیاز مصرف‌کنندگان درصد کمی هم گردوی خارجی از جمله؛ گردوی پوست کاغذی چینی و انواع پیکن و چندلر وارد کشور می‌شود.

گردو دارای مقادیر زیادی پروتئین، فیبر، چربی طبیعی، آنتی اکسیدان و مواد مقوی دیگری است که برای درمان و پیشگیری بیماری‌ها از جمله؛ آلزایمر، سرطان و فشار خون از آن استفاده می‌شود، از این رو استفاده روزانه از آن توصیه می‌شود. 

خرید عمده مغز گردو 

همانطور که قبل‌تر گفتیم؛ مغز گردو غنی از مواد معدنی، ویتامین، چربی، آنتی اکسیدان و مواد مقوی دیگری است که در کشورمان به وفور استفاده می‌شود. هنگام خرید مغز گردو به صورت عمده باید به نکاتی که در ادامه می‌گوییم توجه کنید تا خریدی مناسب و رضایت‌بخش داشته باشید:

  • مغز گردو انواع مختلفی دارد که با توجه به نیازتان می‌توانید آن را انتخاب و خریداری کنید. مغز گردوی سفید به دلیل زیبایی و کیفیت بالایی که دارد معمولا گران‌ترین نوع مغز گردو محسوب می‌شود. مغز گردوی معمولی با رنگ قهوه‌ای روشن یا تیره نوع دیگر از مغز است که هم برای خورشت هم برای موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. مغز گردوی خورشتی مختص خورشت است و رنگ قهوه‌ای پررنگی دارد. البته توجه کنید که رنگ تیره و ارزان‌تر بودن آن نشان‌دهنده کیفیت پایین نیست و از آنجایی که چربی بیشتری دارد برای خورشت استفاده می‌شود. مغز گردوی سالم و شکسته و درنهایت مغز گردوی ایرانی و خارجی که باید بگوییم مغز گردوی ایرانی هم کیفیت و چربی بالاتری نسبت به همتای خارجی خود دارد و هم طعم بسیار لذیذتر و بهتری دارد.
  • برای خرید گردو حتما نوع گردویی را که خریداری می‌کنید در نظر بگیرید و به قیمت آن توجه کنید.
  • از دیگر نکات مهمی که حین خرید گردو باید به آن توجه کرد می‌توان به؛ کوچکی و بزرگی گردو، تازگی گردو، رنگ و میزان پر بودن آن اشاره کرد. 
  • میزان سفید و یکدست بودن در قیمت خرید عمده گردو بسیار تاثیر‌گذار است، به این صورت که هرچه سفید‌تر و و یکدست‌تر باشد قیمت بیشتری دارد. به صورت کلی ظاهر محصول در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. 

خرید و فروش عمده گردو بدون واسطه

خرید و فروش بدون واسطه در هر زمینه‌ای منجر به کاهش هزینه‌ها می‌شود. برای خرید عمده گردو به صورت عمده می‌توان از وب‌سایت پوست کاغذی بدون واسطه  و مستقیم استفاده کرد.

قیمت خرید عمده گردو بدون واسطه ۱۴۰۱

اگر در زمینه خرید و فروش عمده گردو هستید یا به صورت خرد برای مصرف شخصی آن را خریداری می‌کنید باید اطلاعات کارآمد و دقیقی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آن داشته باشید. از جمله مواردی که در قیمت گردو در سال ۱۴۰۱ تاثیر گذار بوده است می‌توان به مواردی از جمله؛ نرخ تورم، هزینه حمل‌ونقل، کیفیت و تازگی، هزینه نیروی انسانس و موارد این چنینی اشاره کرد.